Студія пошиву танцювального одягу та взуття

Графік роботы:
пн-пт: 09:00-19:00
сб: 10:00-17:00
нд: вихідний

Студія пошиття танцювального одягу і взуття «Модерн»

Танець - це перш за все мистецтво, а також це вираження почуттів в русі і пластиці всього тіла. Все що ви відчуваєте, і які емоції Ви переживаєте можна виразити в танцювальних рухах. Але для того, щоб цей образ був завершений до нього потрібно підібрати відповідну атрибутику. А це перш за все зручне і дуже красиве танцювальне взуття, і одяг. У нашому танцювальному магазині представлений дуже широкий асортимент товарів на будь-який смак, також у нас є товари для найвимогливіших і вишуканих клієнтів.

Студія пошиття танцювального одягу і взуття «Модерн» пропонує великий вибір товарів для танців тільки високої якості. У нас Ви зможете знайти все для танців. Якщо Ви професіонал чи новачок, або Ваші діти займаються танцями, то в нашому танцювальному магазині Ви дійсно знайдете те що Вам потрібно! Наша ідея в створенні полягає в тому, щоб зробити максимально комфортним і доступним сервіс для покупця, що б він з легкістю міг побачити весь спектр наших послуг.

При створенні танцювального взуття або одягу, ми перш за все беремо до уваги пріоритети та побажання клієнтів. Товари нашого виробництва шиються тільки з високоякісних матеріалів і створюємо образ Лідера для танцюриста, вклавши в нього трішки любові і натхнення ... Наші фахівці шиють танцювальний одяг так, щоб вона була перш за все зручна і комфортна, не сковував руху в танці, танцювальне взуття у нас шиють тільки з натуральної шкіри, і ми строго дотримуємося технічних характеристик. Весь товар у нас має сертифікати якості, і шиється згідно з усіма вимогами.

        Наші дизайнери допоможуть Вам визначиться з моделлю і підберуть колірну гамму танцювального одягу, яка ідеально пасуватиме під стиль танцю. У нашому танцювальному магазині Ви завжди зможете знайти не тільки танцювальний одяг для виступів, але все то що необхідно як для підготовки, так і для виступів.

      Студія пошиття танцювального одягу і взуття «Модерн» запрошує до співпраці батьків маленьких танцюристів, танцювальні колективи, і всіх, для кого танець є невід'ємною частиною життя!

03 марта

Наш спеціаліст зателефонує Вам протягом 5 хвилин, щоб відповісти на всі Ваші питання

Вход на сайт