Студія пошиву танцювального одягу та взуття

Графік роботы:
пн-пт: 09:00-19:00
сб: 10:00-17:00
нд: вихідний

Танцювальне взуття - це мистецтво

 

Танцювальне взуття - це мистецтво

На сьогоднішній день є дуже багато фірм і брендів, які займаються пошиттям танцювального взуття як для початківців, так і для професійних танцюристів. Наша студія пошиття танцювального взуття і одягу SVS «Modern» має багаторічний досвід роботи не тільки в Україні, але і в країнах Європи. Основною філософією нашої команди є потяг і готовність до створення продукції тільки високої якості і з натуральних матеріалів, які задовольняють всі потреби танцюристів різного рівня і різної вікової категорії.

Наша студія пошиття танцювального взуття і одягу виготовляє професійне взуття для танцюристів, наші дизайнери щодня розробляю оригінальний, індивідуальні, елегантні моделі для взуття, які задовольняють всі побажання клієнтів, і ідеально будуть вписуватися в сценічний образ і підходити до стилю танцю. Фахівці нашої судії використовують лише новітні технології і авторські рішення, для того, що б взуття було максимально зручним і при цьому мала дуже гарний дизайн.

При пошитті танцювального взуття ми використовуємо інноваційні технології, а саме:

  • Шито-виворітная технологія - завдяки такій техніці, танцюрист може вільно тягнути носочок, і при цьому дуже легко і зручно виконувати найскладніші рухи;
  • Індивідуальність - до виготовлення кожної пари взуття ми підходимо нетрадиційно і нестандартно, враховуємо всю специфіку особливостей ніг, і для цього перед пошиттям ми ретельно проводим замір ноги;
  • Високоякісність - наші фахівці шиють танцювальне взуття тільки з натуральних матеріалів високої якості. Взуття нашого виробництва має всі сертифікати якості.

Взуття для танців відрізняється від звичайної тим, що у неї оптимальна форма підйому, висока зносостійкість і використання тільки високоякісних матеріалів. У нас великий вибір різних моделей з різного виду шкіри (матової або лакованої), а також із замші або білого сатину, також у нас надана широка гама кольорів з блискітками і переливами. Наш принцип - при пошитті підошви використовувати тільки натуральну шкір, що дає мінімальну вагу взуття і тим самим робить її комфортною.

Професіонали нашої студії пошиття SVS «Modern» виготовляють взуття дотримуючись таких параметрів:

  • Взуття для європейської програми стандарт - для чоловіків це взуття з натуральної шкіри, воно має дуже низький каблук і довгу пластину супінатора. Для жінок це взуття каблук якого від 4 до 7 см, і частіше за все з ремінцем для зручності, щоб не ковзала нога під час танцю.
  • Взуття для латиноамериканських танців - для чоловіків шиється з високим каблуком і короткою пластиною супінатора, для того щоб можна було поліпшити гнучкість стопи. Для жінок - це босоніжки із закритою п'ятою і каблуком від 5 до 9 см .;
  • Тренувальне взуття - для чоловіків, вона не відрізняється від взуття для виступів, а для жінок - ми шиємо тренувальні черевики з різними варіантами підборів. Вони дуже мають високу зносостійкість, ніж туфлі та босоніжки.
  • Накаблучники - вони особливо важливу роль виконують для жіночого танцювального взуття, а саме захищають натуральну набійку каблука, а також надають стійкості на паркеті. Варто відмітити, що накаблучники потрібно підбирати за формою каблука, і перед тим як надягати потрібно їх підігріти.

Команда студії пошиття SVS «Modern» створює, виготовляє танцювальне взуття тільки європейської якості, але при цьому за прийнятними, лояльними цінами. Якщо у Вас залишилися питання щодо асортименту, способи замовлення, розмірів, доставки готових виробів - залиште заявку на нашому сайті і менеджер зв'яжеться з Вами протягом 20 хвилин.

Запрошуємо до співпраці на дуже вигідних умовах!

15 февраля

Наш спеціаліст зателефонує Вам протягом 5 хвилин, щоб відповісти на всі Ваші питання

Вход на сайт