Студія пошиву танцювального одягу та взуття

Графік роботы:
пн-пт: 09:00-19:00
сб: 10:00-17:00
нд: вихідний

Бальні танці - мистецтво хореографії

Бальні танці - це перш за все не тільки мистецтво, але і одночасно спорт, пристрасть, наука, що можна об'єднати одним словом - життя в яке втілені красиві рухи. Іноді їх ще називають спортивними, тому що вони вимагають великих колосальних тренувань і навантажень.

          Бальні танці з'явилися ще в середньовіччі Європи, і з часом вони змінювалися під впливом інших видів танців, а остаточно вид бальних танців сформувався в ХХ столітті. Єдине що змінює цей вид танців сьогодні - це невід'ємна частина будь-якого танцюриста - вишуканий одяг і взуття. Під час бального танцю виражається величезна енергія пристрасті, ніжності, умиротворення іноді навіть нудьги - це все залежить від стилю бального танцю.

         До бальних танців входить 10 видів танців, які поділяються на: латину (латино-американська програма) і на стандарт (європейська програма).

        Студія пошиття танцювального одягу і взуття «Модерн» має дуже великий асортимент товарів для бальних танців. У нас Ви зможете знайти не тільки танцювальний одяг і взуття для професіоналів, але і для тих, хто тільки почав займатися, або танці є його хобі. У нас завжди Ви зможете замовити як тренувальний одяг і взуття, так і для виступів.

       Фахівці нашої студії шиють танцювальний одяг і взуття тільки з натуральних матеріалів. Тканина, яку ми використовуємо дуже легка в догляді і має європейську якість. У нас величезний вибір товарів для танців різного стилю і вигляду. У нас завжди в наявності і під замовлення як дитяча, так і доросла танцювальна одежа, і взуття. В нашій студії працюють тільки фахівці своєї справи, і при розробці дизайну моделей, ми перш за все враховуємо всі вимоги і побажання клієнтів. Модельєри завжди допоможуть Вам визначиться з кольором, підберуть правильні аксесуари який, які зроблять Ваш образ досконалим, неповторним і ексклюзивним.

        Студія пошиття танцювального одягу і взуття «Модерн» має великий досвід роботи на ринку. Замовити у нас товар дуже просто, Вам варто лише залишити заявку на сайті, і менеджер зв'яжеться з Вами протягом 20 хвилин, наддасть безкоштовну консультацію, і допоможе визначитися з вибором.

Одяг для танців  Одяг для танців Одяг для танців

 

 

 

03 марта

Наш спеціаліст зателефонує Вам протягом 5 хвилин, щоб відповісти на всі Ваші питання

Вход на сайт