Студія пошиву танцювального одягу та взуття

Графік роботы:
пн-пт: 09:00-19:00
сб: 10:00-17:00
нд: вихідний

Статті

Бальні танці - мистецтво хореографії

Бальні танці - це перш за все не тільки мистецтво, але і одночасно спорт, пристрасть, наука, що можна об'єднати одним словом - життя в яке втілені красиві рухи...

03 марта

Студія пошиття танцювального одягу і взуття «Модерн»

Танець - це перш за все мистецтво, а також це вираження почуттів в русі і пластиці всього тіла. Все що ви відчуваєте, і які емоції Ви переживаєте можна виразити в танцювальних рухах. Але для того, щоб цей образ був завершений до нього потрібно підібрати відповідну атрибутику.

03 марта

Танцювальне взуття - це мистецтво

На сьогоднішній день є дуже багато фірм і брендів, які займаються пошиттям танцювального взуття як для початківців, так і для професійних танцюристів. Наша студія пошиття танцювального взуття і одягу SVS «Modern» має багаторічний досвід роботи не тільки в Україні, але і в країнах Європи. Основною філософією нашої команди є потяг і готовність до створення продукції тільки високої якості і з натуральних матеріалів, які задовольняють всі потреби танцюристів різного рівня і різної вікової категорії.

Наша студія пошиття танцювального взуття і одягу виготовляє професійне взуття для танцюристів, наші дизайнери щодня розробляю оригінальний, індивідуальні, елегантні моделі для взуття, які задовольняють всі побажання клієнтів, і ідеально будуть вписуватися в сценічний образ і підходити до стилю танцю. Фахівці нашої судії використовують лише новітні технології і авторські рішення, для того, що б взуття було максимально зручним і при цьому мала дуже гарний дизайн.

15 февраля

Статья №2

У більшості випадків при пошитті танцювальних суконь можна зіткнуться з певною складністю, яка пов'язана з вибором основи для сукні, а саме з біфлексом, тому що саме цю тканину дуже часто використовують для їх пошиття.

15 февраля

Таблиця розмірів танцювального одягу і взуття

У цьому розділі ви зможете знайти таблиці розмірів танцювального одягу і взуття. Тут надані розміри як для дітей так і для дорослих, враховуючи всі вікові категорії ...

15 февраля

Наш спеціаліст зателефонує Вам протягом 5 хвилин, щоб відповісти на всі Ваші питання

Вход на сайт