Студія пошиву танцювального одягу та взуття

Графік роботы:
пн-пт: 09:00-19:00
сб: 10:00-17:00
нд: вихідний

Танцювальний одяг

Основним напрямком нашої Студії «Модерн» є пошиття танцювального одягу, взуття,  виготовлення різних аксесуарів та інших товарів для танців. У нас працюють сучасні дизайнери, і тому в нашому магазині є широкий асортимент товарів, які виготовлені за індивідуальним стилем. У танцювальному одязі від нашої студії кожен відчуватиме себе комфортно, зручно, розкуто і вільно на паркеті.

Ми пропонуємо товари тільки з матеріалів високої якості, які завжди є у нас в наявності, а також під замовлення. Студія «Модерн» - це великий вибір латинських і бальних суконь, штанів і комплектів для хлопчиків, спідниць та блузок для дівчаток, різні види купальників, тріко, тренувальні костюми як для дорослих, так і для дітей. Так само ми шиємо дуже красиві і нарядні дитячі танцювальні костюми, Бейсік і багато іншого.

Одяг для будь-якого виду танців повинен бути не лише красивим і зручним, перш за все він повинен бути якісним. Для пошиття одягу ми підбираємо тільки натуральні тканини як європейського, так і українського виробництва. Наші фахівці допоможуть Вам підібрати як палітру кольорів, так і виготовити Ваше замовлення за ексклюзивним дизайном. Одяг для танців повинен бути пошитий по фігурі, відповідати розмірам, і не приховувати, і не сковувати рухи під час танців.

Все танцювальне взуття і одяг, яка надано в Студії «Модерн» має всі сертифікати якості, а також пошите на професійному обладнанні і виготовляється лише кваліфікованими професіоналами своєї справи, які не тільки мають великий досвід роботи, але і спеціальну освіту.

Замовляйте танцювальний одяг від професіоналів своєї справи. Залишайте заявку на нашому сайті, або зв'яжіться з нами за телефонами, в розділі «Контакти».

Наш спеціаліст зателефонує Вам протягом 5 хвилин, щоб відповісти на всі Ваші питання

Вход на сайт