Студія пошиву танцювального одягу та взуття

Графік роботы:
пн-пт: 09:00-19:00
сб: 10:00-17:00
нд: вихідний

Народне взуття

Народне танцювальне взуття кожної країни і регіону має свої відмінності і стилі. Українське народне взуття - це дуже популярне взуття, яке буває тільки червоного або чорного кольору, і зроблена по особливому крою, а жіноче народне взуття має каблук.

Студія по пошиттю танцювального взуття «Модерн» - це швидке та якісне виготовлення танцювального взуття для народних танців.

Танцювальне народне взуття нашого виробництва має багато переваг, а саме:

  1. Висока якість матеріалу;
  2. Для пошиття використовуємо лише натуральну шкіру (що сприяє продовженню терміну служби взуття);
  3. Виготовляємо взуття з «профілактикою» (в такому взутті можна танцювати не т в приміщенні, але і на вулиці);
  4. Взуття відповідає стилю виконуваного танцю;
  5. Вона красива, зручна і комфортна.

В нашій студії працюю професіонали, які допоможуть Вам підібрати розмір взуття, модель для Вашого комфорту та зручності. Великий досвід роботи дозволяє нам якісно і своєчасно виготовляти замовлення. У нас завжди в наявності всі види народного танцювального взуття: це чоловічі та жіночі чоботи, танцювальні та хорові туфлі. Наші фахівці допоможуть Вам підібрати розмір, і виготовлять таке танцювальне взуття, в якому буде легко танцювати народні танці, і при цьому відчувати легкість зручність.

У нас великий вибір якісних матеріалів, при виготовленні взуття, ми використовуємо лише новітні технології, і все танцювальне взуття нашого виробництва має європейську якість. У нас є всі сертифікати, і взуття виготовляється за усіма стандартами якості.

Купити, замовити якісне танцювальне взуття можна в нашій Студії по пошиву танцювального взуття і одягу «Модерн», Вам варто лише зателефонувати, або оформити заявку на нашому сайті

 

Наш спеціаліст зателефонує Вам протягом 5 хвилин, щоб відповісти на всі Ваші питання

Вход на сайт