Студія пошиву танцювального одягу та взуття

Графік роботы:
пн-пт: 09:00-19:00
сб: 10:00-17:00
нд: вихідний

Балетки та чешки

Найпопулярнішим взуттям для спортивних тренувань і танцювальних занять є балетки і чешки. Вони є найзручнішим взуттям для хореографії, танців, ритміки, спортивних занять і гімнастики.

Балетки - це найголовніше взуття для танців, яке використовується як в художніх танцях, так і в спортивній гімнастиці. Це взуття створює легкість в русі, допомагає утримувати стопу в особливому положенні. Якщо правильно підібрати балетки, то рухи в них будуть плавними і динамічними

Чешки- це невід'ємна частина гардероба кожного як початківця, так і професійного танцюриста. Вони повинні бути зручними і якісними.

Студія по пошиттю танцювального взуття «Модерн» - це якісне виготовлення чешок і балеток тільки з матеріалу високої якості. Ми допоможемо Вам правильно підібрати розмір як чешок, так і балеток, а також підберемо якісний матеріал для їх виготовлення. В нашій студії працюють лише  професіонали, які виготовлять якісні товари в термін.

В нашій студії пошиття, Ви зможете купити готові, а також замовити за індивідуальним дизайном взуття для гімнастики, танців і акробатики. Танцювальне взуття, у нас надане у великому асортименті. У нас завжди в наявності всі розміри танцювального взуття для дівчаток, хлопчиків, жіночі для латини і стандарту, чоловічі танцювальні туфлі, різноманітні балетки і чешки, а також універсальне взуття як для щоденних тренувань, так і для виступів. Ми, маючи великий досвід, зарекомендували себе в світі професійного танцю, тому ми гарантуємо якість.

У нас Ви зможете купити балетки із тканини з різними шкіряними вставками, чешки ми виготовляємо тільки з якісної натуральної шкіри.

Студія пошиття танцювального одягу і взуття «Модерн» - у нас Ви зможете замовити будь-танцювальний вироби, Вам варто лише зателефонувати, або залишити заявку на нашому сайті. Запрошуємо до співпраці танцювальні колективи, магазини, а також батьків маленьких танцюристів.

 

Наш спеціаліст зателефонує Вам протягом 5 хвилин, щоб відповісти на всі Ваші питання

Вход на сайт