Студія пошиву танцювального одягу та взуття

Графік роботы:
пн-пт: 09:00-19:00
сб: 10:00-17:00
нд: вихідний

Спеціальна пропозиція для оптових клієнтів

Дізнатись детальніше

Новинки

Акційні товари

Статті

Бальні танці - мистецтво хореографії

Бальні танці - це перш за все не тільки мистецтво, але і одночасно спорт, пристрасть, наука, що можна об'єднати одним словом - життя в яке втілені красиві рухи...

03 мартаПодробнее >

Студія пошиття танцювального одягу і взуття «Модерн»

Танець - це перш за все мистецтво, а також це вираження почуттів в русі і пластиці всього тіла. Все що ви відчуваєте, і які емоції Ви переживаєте можна виразити в танцювальних рухах. Але для того, щоб цей образ був завершений до нього потрібно підібрати відповідну атрибутику.

03 мартаПодробнее >

Танцювальне взуття - це мистецтво

На сьогоднішній день є дуже багато фірм і брендів, які займаються пошиттям танцювального взуття як для початківців, так і для професійних танцюристів. Наша студія пошиття танцювального взуття і одягу SVS «Modern» має багаторічний досвід роботи не тільки в Україні, але і в країнах Європи. Основною філософією нашої команди є потяг і готовність до створення продукції тільки високої якості і з натуральних матеріалів, які задовольняють всі потреби танцюристів різного рівня і різної вікової категорії.

Наша студія пошиття танцювального взуття і одягу виготовляє професійне взуття для танцюристів, наші дизайнери щодня розробляю оригінальний, індивідуальні, елегантні моделі для взуття, які задовольняють всі побажання клієнтів, і ідеально будуть вписуватися в сценічний образ і підходити до стилю танцю. Фахівці нашої судії використовують лише новітні технології і авторські рішення, для того, що б взуття було максимально зручним і при цьому мала дуже гарний дизайн.

15 февраляПодробнее >

Бажаєте вибрати індивідуально ?

Тоді заповніть заявку

чи позвоніть нам зараз

(097) 649 17 83 (063) 437 98 32 (099) 413 32 29

Пошив танцювального одягу та взуття

Студія шиття танцювального одягу і взуття "Модерн" вже багато років займається виробництвом танцювального взуття і одягу. За роки роботи наші фахівці розробили більше тисячі різних моделей для різних танцювальних напрямів.

Наші фахівці шиють якісне танцювальне взуття, одяг і аксесуари будь-якої складності як для дітей, так і для чоловіків і жінок. Ми індивідуально підходимо до кожного замовлення, підбираємо стилістику костюмів і образів для танців. При пошитті танцювального одягу і взуття ми дотримуємося усіх вимог, а саме: зручність, використання лише натуральних тканин, які дуже легкі у користуванні, практичність, індивідуальність, еластичність, елегантність.

Усі наші роботи яскраві і стильні, пошиті за усіма відповідними правилами, а саме – відповідають віку і стилю танцю. У нас завжди в наявності і під замовлення дизайнерське танцювальне взуття і одяг. Працюємо лише за сучасними технологіями і товари у нас європейської якості.

Запрошуємо до співпраці танцювальні магазини, колективи, батьків маленьких танцюристів. Працюємо по усій Україні з гарантією. Діє гнучка система знижок. Телефонуйте!

Наш спеціаліст зателефонує Вам протягом 5 хвилин, щоб відповісти на всі Ваші питання

Вход на сайт